O nas

Zawsze marzyłam o stworzeniu wyjątkowego salonu, gdzie w sympatycznej atmosferze będzie możliwe skorzystanie z najlepszych - bo całkowicie spersonalizowanych - zabiegów fryzjerskich. Otworzyłam więc w Gdańsku salon Hair Place i każdego dnia staram się, żeby było to miejsce idealne dla Twoich włosów.

Tutaj doświadczysz usług fryzjerskich w nowym wymiarze i przekonasz się, że indywidualne podejście do każdego klienta w połączeniu z profesjonalizmem, sumiennością i uczciwością przyniosą Ci naprawdę niebywałe korzyści.

Oferuję Ci profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji i stylizacji, dzieki którym Twoje włosy każdego dnia będą wyglądały świetnie. Specjalizuje się w koloryzacji włosów blond, dekoloryzacji oraz strzyżeniach opartych na metodologii Sasson.

  1. Pracuje na najwyższej jakości produktach Goldwell, Moroccanoil, Olaplex oraz Davines. Produkty tych Marek możesz też u nas kupić. Dla Twojej wygody udostępniam system szybkiej rezerwacji online. Sprawdź na stronie pełną ofertę Hair Place i zapewnij swoim włosom najlepsze traktowanie. 

Do zobaczenia w Gdańskiej Letnicy, przy ul. Letnickiej 1G/U4. 

Alicja Kamila

ALICJA

KAMILA

 Z fryzjerstwem jestem związana od 2008 roku. Bardzo szybko zrozumiałam, że to moja pasja. Z przyjemnością rozwijam się i dzielę wiedzą oraz doświadczeniem. Wymagające koloryzacje, to coś co lubię, lecz klienci i ich historie są dla mnie największą inspiracją. Kocha fryzjerstwo i modę. Nikt nie wątpi w jej dobry gust. Kamila to ciepła osoba, przy której przestaniesz martwić się o wygląd i kondycję swoich włosów. Uwielbia naturalne stylizacje, oraz dobrze wie co jest dla Ciebie najlepsze.